LearningTerm.comبسته های آموزشی برروی چه سیستم عامل هایی قابل اجرا هستند؟

برنامه پخش کننده فایلهای ویدیویی بسته های آموزشی مستقل از هر گونه پیش نیازی قابل اجرا می باشند و نیاز به هیچ Codec یا برنامه جانبی ندارد.

برای محافظت از حقوق پدیدآورنده و احترام به اعتماد مشتریان گرامی، برنامه همراه یا قفل سخت افزاری Tiny ارائه شده است که قابلیت اجرا برروی تمام سیستم عامل ها را دارا می باشد.

نکته مهم، نصب قفل در محیط ویندوزهای 64 بیتی است که پس از انجام مراحلی که خود آموزشی برای برنامه نویسان است قابلیت اجرا در این ویندوزها نیز میسر میگردد.

در برخی نسخه های Home اشکالاتی به دلایل عدم کامل بودن سیستم عامل دیده شده است.


LearningTerm.comدر ویندوز 7 مخصوصا نسخه 64 بیتی زمان پخش فیلم خطایی می دهد و خارج می شود

خطاهایی شبیه :

این خطا به دلیل مشکل register شدن قفل Tiny است که باید برای تمام ActiveX ها این مراحل انجام شود.

مراحل را به ترتیب زیر اجرا نمائید.

1- به منوی استارت بروید و عبارت cmd.exe  را تایپ کنید.

2- برروی فایل cmd.exe راست کلیک کرده و گزینه Run as Administrator را انتخاب کنید

3- در پنجره باز شده در خط فرمان دستور ..cd را تایپ کرده و Enter کنید

4- اگر نسخه ویندوز شما 64 بیتی است در خط فرمان جدید دستور زیر را وارد کنید cd syswow64 و در صورتی که نسخه ونیدوز شما 32 بیتی است یعنی ویندوزهای عادی، این دستور را وارد کنید :  cd system

5- در خط فرمان جدید دستور RegSvr32 Tiny.ocx را وارد کنید و Enter نمائید که منجر به نمایش پیام موفقیت می گردد. این روش نصب یک ActiveX در سیستم عامل است


LearningTerm.comچه گونه می توانم از نگهداری این همه DVD نجات پیدا کنم مخصوصا وقتی که مجبورم در مکانهای مختلف از آنها استفاده کنم ؟

برای اینکه بتونین از جابجایی دی وی دی ها نجات پیدا کنین این روش رو بهتون پیشنهاد می کنم که برای هر نوع محصولی جواب می دهد.

استفاده از نرم افزار Magic Disk :  این نرم افزار امکان ایجاد درایو مجازی، ایجاد فایل ISO از DVD , CD و شبیه سازی زمان استفاده از آن را فراهم می کند.

1- ابتدا از آدرس زیر برنامه رایگان Magic Disk را دانلود کنید : http://www.LearningTerm.com/Softwares/magicdisc.exe

2- حال برنامه دانلود شده را نصب کنید. در ویندوزهای Vista, 7  در حین نصب پیامی مبنی بر نصب درایور نمایش داده می شود. که گزینه Install را در راستای پذیرفتن این عمل انتخاب کنید.

3- پس از نصب نهایی یک درایو جدید در My Computer اضافه میگردد که به صورت مجازی ایجاد شده است. همچنین در کنار ساعت سیستم ایکون برنامه نمایش داده می شود.

4- با راست کلیک برروی ایکون برنامه به امکانات این برنامه دسترسی خواهید داشت

5- حال DVD مجموعه ها را به ترتیب در DVD-ROM سیستم خود قرار دهید و گزینه ...Make CD/DVD Image را انتخاب کنید.

در این پنجره ابتدا فرمت فایل را برروی Standard ISO Image File  یا همان iso قرار دهید

سپس یک مسیر برای قرار گرفتن فایلهای ISO تعیین کنید به عنوان مثال در شکل زیر، مسیر درایو G و شاخه ای به نام ISO در نظر گرفته شده است و برای DVD اول دوره سی شارپ نام : Adv C#2010 1.iso را انتخاب کرده ام

6- حال با تائید این فرم و انتظار زمانی در حدود 5 تا 10 دقیقه کل DVD انتخاب شده به صورت فایل برروی سیستم شما ذخیره میگردد. به یاد داشته باشید هر DVD در حدود 5 گیگابایت فضای خالی نیاز دارد.

7- حال می توان به تعداد مورد علاقه درایو مجازی ایجاد کرد و همزمان تمام DVD ها را استفاده نمود. در همان منوی راست کلیک به زیر منوی Set Number Of Drives بروید و تعداد درایو مجازی را انتخاب کنید

8- حال به منوی Virtual CD/DVD-ROM بروید و پس از انتخاب درایو مورد نظرتان گزینه Mount را انتخاب کرده و فایل ISO ذخیره شده را آدرس دهی نمائید. به این ترتیب شما در My Computer مجموعه آموزشی را خواهید داشت.

با استفاده از گزینه Unmount می توانید درایو را آزاد کنید.


LearningTerm.comدر صورت گم شدن قفل امکان تهیه مجدد آن هست؟

با توجه به اینکه مجموعه ها به صورت محافظت شده ارائه میگردند و لایسنس آنها برروی قفل سخت افزاری ارائه شده است گم شدن این قفل به منزله از دست رفتن لایسنس است و شخص باید مجددا بهاء مجموعه را بپردازد.


LearningTerm.comکدهای خطای اعلام شده توسط برنامه به چه معنایی هستند و چگونه آنها را بر طرف کنم؟

N4001 : قفل سخت افزاری پیدا نشده است - بهتر است با استفاده از دستور العمل نصب Tiny.OCX درایور قفل را نصب کنید. نکته: در برخی موارد عدم نصب درایورهای مادربرد هم موجب این خطا میگردد.


S4002 : قفل سخت افزاری متعلق به شرکت پارسه نیست     


X4010 : قفل سخت افزاری شما آسیب نرم افزاری دیده است     


ID4003 : قفل سخت افزاری متعلق به این بسته آموزشی نیست     


D4004 : قفل سخت افزاری برنامه ریزی نشده است و به اشتباه برای شما ارسال شده است     


EX4005 : خطا در تشخیص قفل و یا پورت USB مورد نظر     


DIS4009 : قفل در حین اجرا از سیستم جدا شده است


Error 600-LTC : این خطا در نسخه جدید DVD ها ممکن است اتفاق بیافتد این خطا حاکی از عدم دسترسی به درایو C برای Decompress فایلها می باشد. در برخی ویندوزهای نسخه Home که امکان Encryption و یا System Restore فعال می باشد این خطا مشاهده شده است. در این حالت جایگزینی نسخه Ultimate ویندوز 7 به طور کامل مشکل را حل می نماید.


LearningTerm.comچگونگی دریافت رمز دوم از دستگاههای خود پرداز جهت خرید اینترنتی

 

 

 

 

 

 

 

 


LearningTerm.com طریقه ی استفاده از نرم افزار Team Viewer جهت پشتیبانی

 

 

 

جهت برقراری ارتباط YourID و Password  خود را برای ما ارسال کنید


LearningTerm.comنسخه دات نت 4.5 برنامه Setup پخش کننده فیلمها

در صورتیکه از ویژوال استودیو 2012 استفاده می کنید برنامه را از اینجا دانلود کنیدLearningTerm.com Parse Software Group, 2004 - 2012, All right reserved, LearningTerm@gmail.com , Best View in FireFox
Parse Software Group. is a pioneer in innovative DVD based and online video training for leading creative web design,
web development technology and office productivity software programs.